Den otevřených dveří

den otevrenych dveri

Den otevřených dveří

Dne 22. 3. 2022 proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Akce přilákala množství návštěvníků. Někteří přišli zavzpomínat na staré školní časy, většinou  k nám však zavítali rodiče, kteří zvažují přihlášení svých dětí do přípravné třídy, 1. a  6. ročníku. Pro jejich ratolesti byly připraveny dílničky, ve kterých si společně mohli vytvořit vlastní výrobky. Velkou pozornost přilákala učebna fyziky, kde probíhaly úžasné pokusy. Přímo před očima diváků se navíc probouzeli roboti, které rozpohybovali žáci robotického kroužku naší školy. V počítačové učebně návštěvníci zkoumali neméně atraktivní 3D tisk, rovněž novinku letošního roku. Nejen těmito ukázkami se mohli hosté přesvědčit, že škola je dynamický a stále se vyvíjející systém,  který se snaží jí s dobou.

Datum vložení: 19. 5. 2022 21:08
Datum poslední aktualizace: 23. 5. 2022 7:51