„Den pro školu“ osobní rozvoj v 8.B

Den pro školu

Osobní rozvoj v 8.B

Jedním z nejlepších způsobů, jak přiblížit žákům abstraktní témata ze studijního plánu je přivést do hodiny člověka z praxe, který svým příběhem představí dětem svou profesi, rozšíří jejich obzory při výběru povolání. Do třídy 8.B jsem pozvala manažerku, finanční poradkyni a lektorku osobního rozvoje Ing. Jarmilu Elznerovou. Během besedy jsme se zaměřili na téma osobního rozvoje, společně s lektorkou žáci diskutovali o způsobech komunikace v životě, v pracovních pohovorech, zásadách telefonování, písemné korespondence a mnoho dalších užitečných rad do praktického života. Na videozáznam z besedy se můžete podívat v odkaze. Akce byla financována z projektu „Den pro školu“, který financuje Nadace České spořitelny. Paní lektorce patří velké poděkování za tuto aktivitu.

Mgr. Monika Halšková

Datum vložení: 14. 11. 2022 21:24