Hradecká hala hostila Školskou futsalovou ligu

ŠKOFL 7

Školská futsalová liga 7

V pátek na sv. Martina nebyla bílá peřina, ale v naší hale bylo pěkně rušno. Odehrálo se zde totiž 1. kolo Školské futsalové ligy 7 chlapců. O postup se zde utkali chlapci 6. a 7. tříd z domácí ZŠ Hradec n.M. a Církevní ZŠ sv. Ludmily, ZŠ Hlučín-Rovniny a ZŠ Bílovec. Právě poslední jmenovaná škola v turnaji jasně dominovala a naprosto zaslouženě vyhrála celou skupinu s plným počtem bodů.

Za to boj o druhé postupové místo byl tak dramatický, že samostní hráči nevěděli, kdo ho získal. Všechny tři týmy totiž jednou vyhrály, a proto o celkovém pořadí rozhodovalo skóre ve vzájemné minitabulce. Překvapivým druhým postupujícím byla nakonec ZŠ Hlučín-Rovniny, což málokdo čekal, ale na tom je ten sport krásný - nic není předem rozhodnuto.

Naši kluci hráli od druhého zápasu velmi slušně a k postupu jim chyběli dva góly, které mohly při množství šancí v pohodě vsítit, ale bohužel se tak nestalo a skončili na konečném třetím místě. Z hráčů si zaslouží největší pochvalu brankář Matěj Konečný, který předvedl několik skvělých zákroků a svůj tým velmi podržel.

Sestava: Matěj Konečný, Ondřej Granzer, Jakub Tesař, Karel Müller, Tobiáš Müller, Tomáš Vícha, Tobiáš Dubný, Václav Vícha a Andrij Ostryzhniuk.

Všem klukům děkujeme za vzornou reprezentaci.

Autor: Michal Zajíček

Datum vložení: 14. 11. 2022 21:33