Kdo si hraje nezlobí

Aktivní rodiče ze spolku rodičů a přátel školy uspořádali v sobotu 12.11. od 9:00 do 16:00 hod pro širokou veřejnost a zejména pro děti akci „Kdo si hraje, nezlobí“. V prostorách tělocvičny základní školy byly připraveny různé zážitkové aktivity jako např. tvořivé dílničky, deskové hry, robotika, hlavolamy, skládání z dřívek. Akce se u dětí a rodičů těší velké oblibě, důkazem toho je účast a spokojenost všech přítomných. Citát prvního československého prezidenta p. Masaryka nejlépe vystihuje slova díků za tuto aktivitu: „Jen ta práce je plodná, která je radostná. Jen ta práce je radostná, která je dobrovolná“. Obrovské poděkování tedy patří všem aktivním rodičům z řad SRPŠ   p. Drozdové, Michelové, dále pak účinkujícím p. Lederer (hlavolamy), agentura Tomino Hradec nad Moracicí (p. Žídek a p. Sendlerová tvořivé dílničky pro děti), deskové hry Legie Hradec nad Moravicí, pan Fojtů Samuel ze Zubří (stavění z dřívek), paní Renáta Lastovská, p. Přibylová, Halšková ze ZŠ Hradec za robotiku a všem aktivním žákům 8. a 9. ročníku.

Autor: Mgr. Monika Halšková

Datum vložení: 14. 11. 2022 22:00