Naše nejstarší fotbalistky skončily na 8. místě v ČR

ŠKOFL9 dívek

Superfinále ŠKOFL9 dívek

V pondělí 30.01.2023 jsme vyjely ranním vlakem do Pardubic, kde nás čekal minibus, který nás přepravil na místo konání letošního superfinále ŠKOFL 9, které se již tradičně konalo v Heřmanově Městci. Vzhledem ke zpoždění vlaku jsme z autobusu přímo vyskočily na hrací plochu, kde nás čekal první zápas ve skupině proti ZŠ Radnice. I když se nám zápas nepovedl podle představ, tak jsme se snažily hlavy držet nahoře a odehrát co nejlépe další zápasy. Proti tomu ale byly vynikající soupeřky, které měly v sestavě i několik reprezentantek ČR ve fotbale.

I přes naší velkou snahu to tentokrát nedopadlo podle našich představ a skončily jsme poslední. I přesto si myslíme, že skončit na 8. místě v celé ČR je pro nás holky z Hradce nad Moravicí velkým úspěchem a zároveň zážitkem hrát proti fotbalistkám z Plzně, Pardubic, Teplic a dalších velkých měst.

Sestava:

Brankářka: Adriana Machelová

Hráčky: Viktorie Prohászková, Nikol Byrtusová, Valentina Konečná, Klára Kowalová, Eliška Malíková, Kristýna Dubná

Autorka článku: Valentina Konečná

Datum vložení: 31. 1. 2023 20:13