Naši žáci vybojovali 6. místo v okresním finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

ovov

Okresní finále OVOV

Ve středu 20. dubna se po dvouleté odmlce způsobené Covid-19  opět rozběhly školní sportovní soutěže a to hned jednou z největších sportovních akcí – na ZŠ Englišova proběhlo okresní finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.ovov

Naše škola vyslala do okresního finále jedno družstvo (8 členů – 4 chlapci a 4 dívky z vyššího stupně) a dva jednotlivce. Na všechny žáky čekalo 5 disciplín: hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo, kliky, trojskok z místa snožmo a driblink/běh na 1 000 m. Pro všechny žáky to byl první školní závod, takže určitá nervozita byla znát. Přesto všichni podali perfektní výkon, což našemu družstvu přineslo fantastické šesté místo z celkového počtu patnácti škol.

Všichni závodnici byli zároveň hodnoceni ve svém ročníku narození mezi jednotlivci a vedli si následovně (zvýrazněni tvořili družstvo):

Nikolas Honěk 8. místo

Lucie Ignácová 9. místo

Valentina Konečná 13. místo

Sofie Přikrylová 15. místo

David Večerka 16. místo

Natálie Nováková 17. místo

Ondřej Granzer 18. místo

Adam Liška 20. místo

Robin Salva 24. místo

Daniel Černý 33. místo

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Autor: Michal Zajíček

Datum vložení: 3. 5. 2022 22:12