Okresní finále Odznaku všestrannosti

OVOV

Okresní finále Odznaku všestrannosti

V úterý 18. dubna se početná sestava žáků vydala na okresní finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, které se konalo tradičně na ZŠ Englišova.

Naše škola vyslala do okresního finále jedno družstvo (8 členů – 4 chlapci a 4 dívky z vyššího stupně) a jedenáct jednotlivců. Na všechny žáky čekalo 5 disciplín: hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo, kliky, trojskok z místa snožmo a driblink. Dobrým výkonům moc nepřispělo deštivé počasí a mokrý tartan. I přesto všichni podali perfektní výkon.

Družstvu se stejně jako vloni podařilo na skvělém 6. místě z jedenácti zúčastněných škol.

Všichni závodnici byli zároveň hodnoceni mezi jednotlivci ve svém ročníku narození a vedli si následovně:

Tobiáš Dubný (5. místo), Tereza Kurková (6. místo), Eliška Malíková (6. místo), Klára Kowalová (7. místo), Sofie Přikrylová (9. místo), Barbora Mičková, Alexandra Týnová a Jan Slanina (11. místo), Lucie Kuzníková (12. místo), Lucie Ignácová (13. místo), Daniel Černý (14. místo), Adriana Machelová (15. místo), Eliška Rožanská a Linda Ledvinová (18. místo), Tereza Lanková (19. místo), Hynek Vícha (20. místo), Daniel Petzuch (23. místo), Ondřej Granzer (37. místo), Adam Liška (41. místo)

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Autor: Michal Zajíček

Datum vložení: 3. 5. 2023 22:10