Okresní finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

OVOV

Sazka olympijský víceboj

Zkratka OVOV, to je více než 10letá tradice této celorepublikové soutěže a aktivity pro žáky základních škol. Naši žáci dostali několik odznaků, zažili setkání s českými olympioniky a každoročně se zúčastní okresního finále, které má v našem okresu velkou úroveň a patří mezi ty nejlepší v republice. To vše možná letos naposledy, protože Český oOVOVlympijský výbor se rozhodl tento koncept změnit.

Naši školu se letos vydalo reprezentovat celkem 14 žáků z toho jedno soutěžní družstvo. Na všechny sportovce čekaly čtyři disciplíny: trojskok, hod medicinbalem, švihadlo a leh-sedy. Ve své věkové kategorii si letos nejlépe vedli: Semir El Hamrouni (6. místo), Veronika Kolovratová a Adam Csöbök (7. místo), Tobiáš Dubný (8. místo) a Sofie Přikrylová (10. místo). Družstvo se umístilo na 8. místě.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Autor: Michal Zajíček

Datum vložení: 7. 6. 2024 10:14