Slavnostní oběd

Co obnáší práce číšníka a servírky si  vyzkoušeli tři chlapci a tři dívky ze 7. A při obědě, který byl určen pro nejstarší žáky školy.Slavnostní oběd

Paní kuchařky s vedoucí školní jídelny připravily pro obě deváté třídy slavnostní oběd, při kterém jim vybraní žáci pomáhali s obsluhou. V pátek 24. 6. se deváťáci sešli v jídelně u krásně nazdobené tabule a společně se svými třídními učiteli paní Romanou Přibylovou a panem Drahomírem Hlačíkem slavnostně poobědvali. Menu nebylo tajemstvím, proto se strávníci těšili na hovězí vývar s játrovými knedlíčky a svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem, zdobenou šlehačkou a brusinkami. Milým překvapením pro všechny byl kokosový moučník, který sváteční hodování ukončil. Děkujeme všem za realizaci skvělého nápadu, jak deváťákům zpříjemnit závěr školního roku.

Mgr. Monika Bryjová

Datum vložení: 29. 6. 2022 13:22