Sportovní dopoledne 1. stupně

Sportovní dopoledne

Sazka Olympijský víceboj

V pátek 7. října uspořádali žáci 7.B pro své mladší spolužáky sportovní dopoledne, které i letos bylo v duchu Sazka Olympijského víceboje. To znamenalo, že žáci plnili osm již tradičních disciplín: běh na 60 m, běh na 500 m, T-běh, skok z místa, zkrácené sed-lehy, postoj čápa a hluboký předklon.medaile

Letos se poprvé akce zúčastnili i žáci první třídy a i přes náročnost některých disciplín si počínali naprosto skvěle. Všichni žáci zaslouží obrovskou pochvalu za předvedené výkony a zejména snahu. Na nejlepší žákyni a žáka třídy čekala medaile ze školní 3D tiskárny. Na konci školního roku všichni žáci obdrží své olympijské vysvědčení.

Poděkování patří i žákům 7.B třídy, ze kterých se stali velmi kvalitní rozhodčí.

Autor: Michal Zajíček

Datum vložení: 21. 10. 2022 16:24