1. velikonoční turnaj ve stolním tenise

Školní rok 2018/2019

1. velikonoční turnaj ve stolním tenise

Dne 16. dubna 2019 jsme ve spolupráci s panem učitelem Hlačíkem uskutečnili 1. velikonoční turnaj ve stolním tenise.

Panu učiteli se přihlásilo hned několik borců, jak z vyššího stupně, tak z nižšího stupně, včetně udatných dívek.

Turnaj začal od 14:00 hodin v malé tělocvičně, kde po krátkém zahájení již započaly boje o každý míč.

Děti se v průběhu hry chodily občerstvovat do kuchyňky, kde měly k dispozici nanuky, nápoje, oplatky, pendreky a také párky s pečivem.

Připraveny byly i drobné ceny jako reproduktory k mobilním telefonům zn. Huawei, peněžní poukázky do Globusu v hodnotě Kč 300 Kč, ping - pongové míčky a v neposlední řadě i hezké poháry.

Po dohraných zápasech došlo i na super finále, kde vítěz získal hlavní cenu v podobě - jak jinak - velikonočního beránka.

Velké poděkování patří panu učiteli Hlačíkovi, který celý turnaj vedl po organizační stránce včetně zapisování utkání.

A tady je tedy pořadí:

Dívky (1. - 9. třída)

1. místo Lucie Ploskuňáková
  2. místo Alena Kadlubiecová
  3. místo Denisa Tomanová

Mladší žáci (1. - 5. třída)

1. místo Daniel Drozd
2. místo David Večerka
3. místo Adam Liška

Starší žáci (6. - 9. třída)

1. místo Jindřich Byrtus
2. místo Dominik Drábek