Kdo si hraje, nezlobí!

(4. ročník)

Kdo si hraje, nezlobí!

v sobotu 16. listopadu 2019 se uskutečnil čtvrtý ročník akce „Kdo si hraje, nezlobí“.
Děti i dospělí opět měli možnost v prostorách malé tělocvičny ZŠ Hradec si lámat svoje hlavičky nad spoustou hlavolamů, které nám přivezl pan Lederer z Větřkovic. Rovněž nám přivezli a předvedli nové nejen deskové hry pracovníci Deskového centra Legie Hradec nad Moravicí, které jsme si mohli i zakoupit a vánoční svátky tím budeme trávit nejen u TV. Novinkou v letošním roce byla Virtuální realita Krnov – VR TOMCAT, Majitelé firmy nám představili zajímavé programy, ze kterých byli děti nadšené.

Další novinkou byl dětský bleší trh – děti si mohly prodávat své hračky, hry, knížky a malé předměty.

Milá paní Blanka Koudelková malovala dětem obrázky na obličej či ruku a nenechala se zaskočit nápaditými přáními od dětí.

Kreativně mohli děti tvořit na bílé kamínky s ubrouskovou technikou.

Od dětí i dospěláků vyzařovala spokojenost.

Děkujeme Městu Hradec nad Moravicí a ZŠ Hradec nad Moravicí za podporu této akce.

Za všechny, kdo se přišli podívat, děkuje kolektiv Spolku rodičů a přátel ZŠ Hradec nad Moravicí

Datum vložení: 25. 11. 2019 14:51
Datum poslední aktualizace: 25. 11. 2019 15:05