Sběr papíru - podzim 2016

Školní rok 2016/2017

V měsíci říjnu proběhl sběr papíru!

Dne 25. října 2016 se nám konečně podařilo zorganizovat sběr papíru (první termín byl překažen počasím), který se netradičně díky rekonstrukci mostu a přístupových komunikací ke škole konal na rozcestí ulic Nádražní a Pod Hanuší v Hradci nad Moravicí (před Hruškou).
Protože spousta dětí a rodičů sběr pojala ve velkém stylu a jezdili k nám s přívěsnými vozíky, tranzity, byli jsme rádi, že máme dostatek prostoru. Někteří dokonce museli přijet nadvakrát! Největší nápor byl v čase od 13,30-do 15 hod. a tak se stalo, že někteří z Vás jste museli chvíli čekat, za což se omlouváme.

A výsledek je, že nám nestačily ani dva kontejnery! Při nakládání druhého a třetího kontejneru bylo třeba hodně pomocných rukou - zapojily se děti, rodinní příslušníci i paní ředitelka pomohla.

Celkově jste nasbírali úctyhodných 7 330 kg papíru.

Takže Vám mockrát děkuje Spolek rodičů a přátel ZŠ Hradec nad Moravicí a ze sběrných surovin DEM – SUR pan Demel.

Letos s novinkou!
Každá třída vybrané peníze za sběr dostala zvlášť - byly předány třídnímu učiteli a žáci si mohli rozhodnout, za co je utratit. Možnostem se meze nekladou ...

Vyhodnocení sběru papíru: pořadí tříd

Vyhodnocení sběru papíru:  BORCI (sběr papíru nad 200 kg)

Vyhodnocení sběru papíru: nejlepší "sběrači" ve třídách

Děkujeme žákům, kteří při sběru papíru nejvíce pomohli, a to z 8. B Tomáš Ondřej,
Jiří Tichavský, Ondřej Polášek, Lukáš Szczepański, z 9. třídy přiložil ruku k dílu i Ondřej Konečný a z nižšího ročníku Lucie Ignácová a Daniel Drozd z 2. B a Martin Sonnek z 3. A. Tito žáci za svou pomoc při sběru papíru dostali pochvalu.

Datum vložení: 30. 4. 2019 10:30
Datum poslední aktualizace: 30. 4. 2019 13:09