Školní ples SRPŠ 2017

Školní rok 2016/2017

Školní ples  2017

Dne 25. února 2017 se uskutečnil školní ples v KD v Brance u Opavy.
I přesto, že v tomto termínu začínaly rodičům, pedagogům a hlavně dětem jarní prázdniny, sešli jsme se v dostatečném množství. K poslechu hrála ostravská skupina The Rock Band, která se osvědčila i v loňském roce. O tom, že její písničky se Vám líbily, svědčil stále plný taneční parket.
Sál se pomaličku a postupně zaplňoval a zahájení plesu se trošku opozdilo, ale vystoupení pana učitele Holaty alias Freddieho Mercuryho nastartovalo večer plný dobré nálady. Po něm se představily se svým tanečním číslem děvčata z 9. třídy a za svou snahu a píli byly odměněny velkým potleskem.
Dalším krásným číslem byly ukázky latinsko-amerických tanců v podání žáků pana Přemysla Hladíka z Dance Team Opava.
No a na závěr celého programu se nám představila čtveřice stepujících slečen z TS Puls ze SVČ Opava. Ty nám atmosféru v sále pořádně „rozjely“ a poté se tančilo až do pozdních ranních hodin.

Spolek rodičů a přátel ZŠ Hradec nad Moravicí Vám zúčastněným děkuje a věří, že jste se dobře bavili. Dále také ještě jednou děkuje všem sponzorům, kteří se podíleli na krásné a bohaté tombole, ve které se letos sešlo na 250 cen.

Datum vložení: 30. 4. 2019 10:45
Datum poslední aktualizace: 30. 4. 2019 12:02