Prvňáci a deváťáci spojeni ve sportovních Velikonocích

Foto 1

V úterý 19. března 2024 se v prostorách naší školní haly odehrálo výjimečné setkání v rámci projektu "Můj nový kamarád".

Prvňáci a deváťáci spojeni ve sportovních Velikonocích

V úterý 19. března 2024 se v prostorách naší školní haly odehrálo výjimečné setkání v rámci projektu "Můj nový kamarád", který propojuje žáky prvního a devátého ročníku. Tato událost byla v souladu s nadcházejícími Velikonocemi a nabídla nejen zábavu, ale i možnost posílení vztahů mezi staršími a mladšími žáky. Deváťáci se na toto setkání pečlivě připravili. Vytvořili pro své mladší spolužáky zajímavá stanoviště. Ta kladla důraz nejen na pohybové dovednosti, ale i na rozvoj zručnosti a týmové spolupráce. Mezi nejpopulárnější aktivity patřila opičí dráha, soutěže s vajíčky a další kreativní úkoly, které byly pro malé i velké žáky zábavnou výzvou. Prvňáčci se do akce pustili s velkým nadšením a radostí a byli nesmírně potěšeni možností setkat se se svými staršími kamarády, kteří se jim stali vzorem a průvodci v tomto novém prostředí.

Rádi bychom vyjádřili poděkování deváťákům za jejich práci a úsilí v přípravě této akce, která se stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Díky nim se vytvořila atmosféra plná radosti, přátelství a solidarity, která přesahuje hranice jednotlivých ročníků a posiluje sounáležitost školní klima.

Ing. Katarína Čermáková, výchovný poradce

Foto 1Foto 2