Fantastické 2. místo v okresním finále florbalu dívek

FLORBAL

Fantastické 2. místo v okresním finále florbalu dívek

Po postupu z okrskového kola čekalo na naše dívky premiérové okresní finále ve florbalu, které se konalo ve středu 19. dubna v tělocvičně ZŠ Otická. Turnaje se zúčastnilo nejlepších šest škol z celého okresu Opava a vítězné družstvo postoupilo do krajského finále. Hrálo se systémem každý s každým. Pro nás všechny bylo velkou neznámou, jak turnaj holky zvládnou, ale věřili jsme, že s jejich bojovností by mohly uspět. A přesně tak tomu bylo. Holky v každém zápase velkou obětavost a když k tomu ještě výborně zachytala brankářka Emma Steigrová, která za celý turnaj nedostala ani jednu branku, tak se holky mohly radovat z fantastického 2. místa v okrese a nasadit si na krk zasloužené stříbrné medaile.

Sestava:

Emma Steigrová, Nikola Byrtusová, Viktorie Prohászková, Tereza Kurková, Nikol Curylová, Linda Lacová, Amálie Byrtusová, Natálie Nováková, Tereza Mainušová, Valentina Konečná, Eliška Šindlerová

Autor: Michal Zajíček

Datum vložení: 3. 5. 2023 22:11