Olympionici ve sportovní hale

ol trenink

Olympijský trénink

Naše škola byla odměněna za aktivitu v projektu „Sazka Olympijský víceboj“ (plnění disciplín v rámci olympijského vysvědčení nebo odznaku všestrannosti) a vyhrála návštěvu olympijských reprezentantů, jmenovitě Petra Korbela a Šárky Kašpárková. Měli jsme velké štěstí, protože tuto akci získává každý rok pouze jedna škola v kraji, přičemž celkový počet škol zapojených do projektu je více než 1 350.Sazka víceboj

Akce byla zahájena besedou s naším historicky nejlepším stolním tenistou Petrem Korbelem. Některé děti si mohly zkusit i pár výměn s tímto pětinásobným účastníkem olympijských her. Poté vybraní žáci měli možnost si pod vedením realizačního týmu vyzkoušet trénink plný zábavných pohybových aktivit. Součástí akce byla i teoretická část, kterou měla na starost držitelka bronzové medaile z OH 1996 v Atlantě Šárka Kašpárková. Žáci získali povědomí o olympijských hodnotách a nahlédly do historie nejen olympijského sportu. Na závěr proběhla autogramiáda a společné focení.

Všichni žáci si akci užili a jsme moc rádi, že naše škola byla poctěna takovou návštěvou.

Odkaz na fotogalerii

Autor: Michal Zajíček