Projekt OKAP

logo Projektu OKAP

OKAP
= odborné, kariérové a polytechnické vzdělávání v MSK
Období realizace partnerství: od srpna 2018 do června 2021

Partnerství se Střední školou technickou, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, p. o.

Spolupráce ZŠ Hradec nad Moravicí se SŠT Opava při sdílení učeben/dílen/laboratoří a při workshopech s vybraným zaměřením

Workshop č. 1 (18. 10. 2018)
Workshop se zaměřením na obsluhu a programování CNC strojů ve spolupráci s firmou Ostroj. (studijní obor Mechanik seřizovač)

Workshop č. 2 (23. 1. 2019)
Workshop se zaměřením na profesi zámečník ve spolupráci s firmou Prestar s.r.o.
(studijní obor Strojní mechanik)

Workshop č. 3 (6. 5. 2019)
Workshop se zaměřením na profesi elektrikář (studijní obor Elektrikář silnoproud) ve spolupráci s firmou Hansen Electric s.r.o.

Workshop č. 4 (19. 11. 2019)
Workshop se zaměřením na profesi nástrojář (studijní obor Nástrojář) ve spolupráci s firmou ISOTRA, a.s. Workshop pokračoval ve Střední škole technické v Opavě prohlídkou učeben a dílen, v kterých se budoucí nástrojáři učí.

Workshop č. 5 (29. 1. 2020)
Workshop se zaměřením na profesi obráběč kovů (studijní obor Obráběč kovů/ strojní mechanik) ve spolupráci s firmou STROJÍRNA Vehovský s.r.o. v Opavě.

polojasno 6 °C -2 °C
středa 20. 3. zataženo 12/1 °C