Ozdravný pobyt 2. tříd

Ozdravný pobyt

Ozdravný pobyt 2. tříd

Ve dnech 19. – 23. 9. 2022 se již tradičně žáci druhých ročníků zúčastnili ozdravného pobytu v horském hotelu Brans v Malé Morávce. Letošní program byl ovlivněn nepříznivým počasím a stavebními pracemi na silnici v úseku z Hvězdy na Ovčárnu. V pondělí jsme se ještě z Ovčárny na Praděd dostali. Cestou na vrchol nám foukal silný vítr a dokonce i sněžilo. Všechny děti si zaslouží pochvalu, protože šlapaly opravdu statečně. V dalších dnech jsme se pěšky vydali na prohlídku Karlovy Studánky, kde děti ochutnaly „zázračnou“ vodu z léčivého pramene, prohlédli si geologickou expozici a nakoupily suvenýry. Navštívili jsme také “magické“ místo Mlýnky, hledali poklad a užívali si především krásné přírody a čerstvého vzduchu v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku. Večery byly věnovány společenským hrám, soutěžím a poslední den pobytu nechyběl ani karneval a diskotéka. I přes nepřízeň počasí jsme si všichni pobyt užili a už se těšíme na další.

Autorky: I. Škrobánková, P. Tomanová, K. Motyčková

Datum vložení: 3. 10. 2022 22:03