Školní metodik prevence

Školní metodik RPCH (rizikových projevů chování) - Mgr. Markéta Mazurová

Společné vzdělávání
Žáci naší školy byli seznámeni s přítomností integrovaných žáků na naší škole. Byli, poučeni a přesně instruováni, jak řešit možné konflikty spojené s integrovanými žáky. Bylo jim doporučeno vždy přizvat k dané nestandardní situaci dospělou osobu, a to jak ve škole, tak mimo školu. V žádném případě se nepouštět do konfliktu, snažit se vyhnout  násilí, nepoužívat vulgární výrazy.

PRO ŽÁKY:
Nevíš si s něčím ve škole rady? Bojíš se něčeho nebo někoho? Ubližuje Ti někdo? Máš pocit, že něco nezvládáš? Máš problém s rodiči, s kamarády, láskou …? Ať už Tě trápí cokoliv a chceš se o to podělit, tak můžeš napsat.

PRO RODIČE:
Komunikace je základem k vyřešení mnoha problémů, představuje prevenci vzniku mnoha nedorozumění. Nevíte si rady s dítětem? Máte pocit, že se z nějakého důvodu Vašemu dítěti nechce do školy? Má Vaše dítě školní problémy? Ať už Vás trápí cokoliv, nebojte se napsat.

Na emailovou adresu help@zshradec.cz můžete metodikovi prevence sdělit vše, co vás trápí, čeho jste si všimli, co nám potřebujete oznámit (funguje jako schránka důvěry). Upozorňujeme, že tato e-mailová adresa není odpovědní.

Školní preventivní strategie na období 2023-2025

Kontakty na státní a nestátní specializovaná pracoviště

polojasno 6 °C -2 °C
středa 20. 3. zataženo 12/1 °C