Kdo si hraje - nezlobí! (2. ročník)

Školní rok 2017/2018

Kdo si hraje, nezlobí!

V sobotu 11. listopadu 2017 se uskutečnil v prostorách malé tělocvičny ZŠ Hradec nad Moravicí druhý ročník akce „Kdo si hraje, nezlobí!“ ve spolupráci SRPŠ, ZŠ Hradec nad Moravicí a Města Hradec nad Moravicí.

Děti i dospělí měli možnost lámat si svoje hlavičky nad spoustou hlavolamů, které nám opět přivezl pan Lederer z Větřkovic.

Paní ředitelka se spolupracovnicí z Městské knihovny a paní vychovatelky z družiny přinesly širokou nabídku knih Kouzelného čtení od Albi, spoustu zajímavých her, knížek a s dětmi tvořily z papíru oblíbené pohádkové postavičky.

Firmou Avio s.r.o. z Malých Hoštic nám byla zapůjčena inteligentní plastelína, se kterou se daly dělat divy.

Paní vychovatelka ze Školního klubu s dětmi tvořila placky, které si děti mohly odnést domů.

Rovněž si s námi zahráli hoši z Deskového centra legie Hradec nad Moravicí, u kterých jsme si mohli  zároveň zakoupit spoustu zajímavých her.

Relax a zklidnění nás čekalo u paní Uhlířové, která dovezla spousty krásných obrázků, které se nemalují, ale pískují...

Svou dovednost a um jsme si mohli vyzkoušet u pana řezbáře Břetislava Tvarůžka, který svou prezentaci doplnil i prodejem svých krásných výrobků.

Každé z dětí si při odchodu odneslo malou sladkou pozornost a z tváří jim vyzařovala spokojenost.

Za všechny, kdo se přišli zahrát, děkuje kolektiv Spolku rodičů a přátel ZŠ Hradec nad Moravicí

Datum vložení: 30. 4. 2019 11:34
Datum poslední aktualizace: 30. 4. 2019 11:36