Sběr papíru - jaro 2017

Školní rok 2016/2017

Sběr papíru - jaro 2017

Dne 11. dubna 2017 jsme opět zorganizovali sběr papíru, který se konal na rozcestí ulic Nádražní a Pod Hanuší v Hradci nad Moravicí. Toto místo se nám již na podzim osvědčilo dostatečnou plochou a proto i nyní bylo zvoleno. Naštěstí - protože spousta ochotných rodičů přivážela jak plné přívěsné vozíky, tak i dosti přetížená auta! Někteří nás navštívili dvakrát i třikrát... Nakonec nestačily dva kontejnery a celkově jste nasbírali 7280 kg papíru, což je jen o 50 kg méně, než na podzim.

Velké poděkování nás všech patří panu Tomáši Demelovi, který nám vyšel vstříc skvělou výkupní cenou, a to 2,50 Kč za kg papíru. Díky němu jsou finanční obnosy jednotlivých tříd úžasné – hlavně vítězná první třída si hezky „vydělala“.

Velký dík patří  rodičům a příbuzným, kteří byli ochotni papír sbírat a hlavně skladovat (!)
a podpořit tak své děti ve třídách.

Zároveň děkujeme klukům, kteří přiložili ruku k dílu, a to Jiřímu Tichavskému, Patriku Rozehnalovi, Martinu Škrobánkovi a Ondřeji Poláškovi!

Spolek rodičů a přátel ZŠ Hradec nad Moravicí
                                                                                                                                     Hana Michelová
                                                                                                                                  Andrea Drozdová

Vyhodnocení sběru papíru: pořadí tříd