Sběr papíru - podzim 2017

Školní rok 2017/2018

Sběr papíru - podzim 2017

Dne 10. října 2017 zorganizoval náš Spolek rodičů a přátel ZŠ Hradec nad Moravicí sběr papíru, který se konal na rozcestí ulic Nádražní a Pod Hanuší v Hradci nad Moravicí.

Tak jak to nyní dopadlo?

Tentokrát nestačily ani dva, ani tři, ale naplnily se celé čtyři kontejnery a celkově jste nasbírali 8.300 kg papíru, což je o 1020 kg více než na jaře letošního roku. Díky za to! Byli jsme doslova zavaleni papírem – papír kam se podíváš. Také to tak vypadalo – aut stále plný prostor, také čekajících rodičů, téměř nekonečné čekání, za které se moc omlouváme! Situace byla taková i díky tomu, že jsme byli panem Tomášem Demelem požádáni, zda bychom roztřídili kartony a noviny s časopisy zvlášť. Pokud můžeme poprosit, bylo by fajn, pokud byste to zvládli už doma – omezila by se tak doba čekání! Ti, kteří byli na místě, ví, o čem mluvíme...

Velmi nás potěšilo, když spousta z vás jen nepřihlížela, ale přiložila ruku k dílu. Jmenovitě chceme poděkovat:

• paní Beinhauerové,
  • paní Kolovratové,
  • paní Machurové s dětmi,
  • paní Očadlíkové s manželem,
  • panu Kubánkovi
  • a panu Hrbáčovi!

Zároveň děkujeme klukům, kteří přiložili ruku k dílu, a to Jiřímu Tichavskému, Patriku Rozehnalovi, Lukáši Szczepanskému, Martinu Sonnkovi, Danovi Drozdovi, Lucce Ignácové a i Ondřeji Poláškovi! Velký dík i Matěji Volnému, který je již na střední škole, ale přesto nelenil a aktivně se zapojil.

Spolek rodičů a přátel ZŠ Hradec nad Moravicí                      Hana Michelová
                                                                                                    Andrea Drozdová

Sběr papíru - podzim 2017 - VYHODNOCENÍ TŘÍD

Sběr papíru - podzim 2017 - vyhodnocení NEJLEPŠÍ TROJKA ZE TŘÍDY